Drukarnia flexograficzna

PRODUKTY

DANE TECHNICZNE

Torby klockowe

Opakowania przeznaczone do konfekcjonowania suchych sypkich artykułów spożywczych takich jak mąki, kasze, ryż, płatki, bułka tarta, cukier. Opakowania te posiadają wszelkie wymagane atesty zezwalające na bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi.


Często znajdują rownież swoje zastosowanie w aptekach do pakowania zakupionych tam medykamentów, sklepach spożywczych w pakowaniu cukierków, ciastek czy żelków oraz sklepach monopolowych do pakowania butelek alkoholu.

Nadruk wykonywany jest dwu i czterokolorową techniką fleksograficzną. Dbamy o jego jak najwyższą jakość poprzez zastosowanie farb wodorozcieńczalnych najlepszych producentów w Polsce zapewniających powtarzalność, szeroką gamę kolorów, a także wszystkie atesty wymagane przy bezpośrednim kontakcie z żywnością.


Pracujemy w oparciu o papiery siarczanowe bielone jednostronnie gładzone produkcji czeskiej i skandynawskiej charakteryzujące się dużą wytrzymałością na przerwanie, wysokimi parametrami białości i gładkości oraz stałą jakością. Standardowa gramatura papieru to 80 i 70 g/m2. Dostępne są rownież papiery brązowe oraz inne gramatury.


Opakowania klockowe występują w czterech standardowych rozmiarach:

• format 100 mm front x 70 mm bok     • format 95 mm front x 65 mm bok 

• format 90 mm front x 65 mm bok.   • format 80 mm front x 60 mm bok


Istnieje możliwość wykonania wielu dodatkowych rozmiarów opakowań klockowych w przedziale:

• 80 mm do 190 mm front

• 60 mm do 140 mm bok

Designed for EKO-PAK